Stinné stránky psychedelik, BRNO

V bezpečném, strukturovaném settingu mohou mít psychedelika terapeutický, heuristický i spirituální potenciál, stejně tak jako technika holotropního dýchání, se kterou se účinek některých psychedelik může srovnávat. V současné době jsou psychedelika užívána rovněž rekreačně, lidé s nimi experimentují na vlastní pěst a bez znalosti jejich potenciálu a bohužel také často bez zajištění vhodného settingu.
Po dvou kratších přednáškách s tématikou rizik užívání psychedelických látek a psychedelické harm reduction bude následovat diskuze, doplněná dalšími kazuistikami příběhů lidí, kterým psychedelika zrovna neprospěla, včetně návštěvníků Psychedelic Harm Reduction stanu, s kterými jsme pracovali na festivalech.

MUDr. Milan Hrabánek: Psychospirituální krize a další rizika psychedelik
Milan je psychiatr a transpersonální psychoterapeut, certifikovaný facilitátor holotropního dýchání, který se ve své péči rovněž věnuje klientům, jejichž psychika je poznamenána zneužíváním psychedelických látek a lidem prožívajícím psychospirituální krizi.

Mgr. Svatava Bardynová: Harm reduction nočního života
Svatave je členkou České psychedelické společnosti, kde koordinuje projekt Psychedelic Harm Reduction, jehož smyslem je minimalizovat rizika plynoucí z rekreačního užívání psychedelických látek. Jedná se o zajištění speciálních zón klidu a vytvoření bezpečného prostředí pro lidi zažívající bad trip na hudebních festivalech typu psytrance/goa parties.

Cena: 133,-

Vstupenky jsou k zakoupení zde: http://www.buranteatr.cz/vstupenky/612

Událost na facebooku: https://www.facebook.com/events/188172451683020/?fref=ts