Členové

Níže naleznete seznam členů CZEPS, kteří souhlasili se zveřejněním svého jména a případně dalších kontaktů na webu. Úplný počet členů (stav k červnu 2018) je přes 80.

Jméno E-mail
MUDr. Veronika Andrashko veronika.andrashko@czeps.org
Mgr. Svatava Bardynová, DiS. svatava.bardynova@czeps.org
Ing. Jakub Bumba jakub.bumba@czeps.org
Bc. Eva Césarová eva.cesarova@czeps.org
MUC. Vojtěch Cink vojech.cink@czeps.org
MUDr. Martin Cikhart martin.cikhart@czeps.org
Agáta Červenková agata.cervenkova@czeps.org
MgA. Laura Delgado laura.victoria.delgado@czeps.org
Mgr. Jaroslav Farkaš jaroslav.farkas@czeps.org
Ing. Karel Fuller karel.fuller@czeps.org
Bc. Klára Gotvaldová klara.gotvaldova@czeps.org
Lucia Hrašková, MA lucia.hraskova@czeps.org
Mgr. Nikola Jajcay nikola.jajcay@czeps.org
Bc. Daniela Koubková daniela.koubkova@czeps.org
MUDr. Vít Knop vit.knop@czeps.org
Maks maks@czeps.org
Mgr. Martin Malec martin.malec@czeps.org
Ing. Jana Michailidu jana.michailidu@czeps.org
Mgr. et Mgr. Stanislav Milotinský stanislav.milotinsky@czeps.org
MUDr. Katarína Molčanová katarina.molcanova@czeps.org
Zuzana Mrlíková zuzana.mrlikova@czeps.org
Mgr. Nikola Pinterová nikola.pinterova@czeps.org
Roberta Pittnerová roberta.pittnerova@czeps.org
Mgr. Lukáš Pokorný lukas.pokorny@czeps.org
Mgr. Zuzana Postránecká zuzana.postranecka@czeps.org
Bc. Peter Príbeli peter.pribeli@czeps.org
Mgr. Pavel Sládek pavel.sladek@czeps.org
Bc. Eva Svobodová eva.svobodova@czeps.org
Mgr. Leoš Ševčík leos.sevcik@czeps.org
Mgr. Marek Šíma marek.sima@czeps.org
Bc. Jan Tichý jan.tichy@czeps.org
MUDr. Filip Tylš, Ph.D. filip.tyls@czeps.org
MUDr. Vít Knop vit.knop@czeps.org
Bc. Martin Zupko martin.zupko@czeps.org