Infomateriály, poradna, odborná pomoc

JAK ZVLÁDNOUT NÁROČNOU PSYCHEDELICKOU ZKUŠENOST?

Každý z nás se může ocitnout v situaci, kdy někdo v jeho blízkosti prožívá badtrip neboli náročnou zkušenost. Víte, co v takovém případě dělat? Dále naleznete jednoduchý manuál, jak se v těchto situacích chovat.

 

ODBORNÁ POMOC – Síť odborníků pro integraci psychedelické zkušenosti

Máte za sebou náročnou zkušenost po požití psychedelik? Nevíte si s ní rady? Tento zážitek může být náročný i se závažnými důsledky, ale také s růstovým potenciálem. Nabízíme Vám  proto seznam odborníků, kteří vědí, jak v těchto případech pomoci.

 

POTŘEBUJI SE ZEPTAT…

Pokud chcete položit jakoukoli pro vás důležitou otázku, poraďte se s námi skrze elektronický formulář. To vše plně anonymně.

 

FACTSHEETY (infoletáky) o psychedelicích ke stažení [PDF]

Zajímají vás relevantní informace o LSD, psilocybinu a lysohlávkách, ketaminu, extázi a MDMA, ayahuasce či šalvěji divotvorné a dalším látkám? Připravili jsme pro vás stručné infoletáky o jednotlivých substancích s jejich účinky, riziky a doporučeními, jak rizika minimalizovat – to vše důkladně odzdrojované a s odkazy na odborné články, z nichž jsme informace čerpali. Stahujte ve formátu PDF a letáky můžete volně tisknout i dál šířit.