Rubriky
Události

ČESKÁ TRANSPERSONÁLNÍ KONFERENCE 2016

Kde: Národní dům na Vinohradech, Praha

Termín: 23.-24.4.2016

Historicky první česká transpersonální konference s podtitulem “Revoluce vědomí a vnitřní transformace” navazuje na úspěšnou pražskou mezinárodní konferenci z roku 1992. Hlavním protagonistou akce bude opět zakladatel transpersonální psychologie Prof. MUDr. Stanislav Grof, ale těšit se můžete i na řadu dalších osobností.

Koncentrace téměř dvou desítek garantovaných odborných přednášek, pěti diskusních panelů, řady kvalitních workshopů a filmových dokumentů představí ve dvou intenzivních dnech různé úhly pohledu na spirituální aspekty lidské zkušenosti a aktuální poznatky o lidském vědomí. Zazní nejen odvážné myšlenky z oblasti transpersonální psychologie a obnoveného výzkumu psychedelik, ale diskutovány budou také alternativní filozofické koncepty, otázky návratu spirituality do hlavního proudu vědy a v neposlední řadě moudrost a praxe starých domorodých tradic.

http://www.ctk2016.cz/
Konference v rámci mezioborového dialogu přinese prostor pro zamyšlení a inspiraci. V doprovodném programu najde své místo i sdílení osobních zkušeností a prožitků.
Léčení problémů člověka i lidstva jako celku je úzce spojeno s vnitřní transformací každého z nás.