Rubriky
Články

Novoroční přání

Rok 2016 je za námi a my bychom Vám všem chtěli poděkovat za přízeň, podporu i za Váš zájem o stigmatizovanou tématiku.

Také bychom chtěli poděkovat všem členům, pardálům i nováčkům, všem dobrovolníkům i nedobrovolným pomocníkům, těm, které jsme mohli potkat na přednáškách, workshopech, festivalech, ale i schůzkách a setkáních. Zkrátka všem, kteří s námi tvoří poměrně neobvyklou a rozmanitou komunitu s podobným zájmem. Díky.

Naše díky patří i experimentálnímu prostoru NoD v Praze a Hvězdárně a planetáriu v Brně, kteří nám poskytují místo pro konání našich přednášek, kinu Bio Oko, kde můžeme promítat filmy, a klubu Centrála, kde se můžeme scházet, radit a konzultovat.

Děkujeme Národnímu ústavu duševního zdraví za to, že za námi stojí jako naprosto unikátní opora a celému týmu Beyond Psychedelics 2016 za konferenci, která posunula věci kupředu, otevřela dveře dalším projektům a plánům, a na kterou se jen tak nezapomene.
Děkujeme Václavu Dejčmarovi za velkorysou podporu naší věci a stejně tak i všem, kteří nám jakkoliv finančně přispěli. Díky. Naše činnost stále spočívá hlavně na dobrovolné bázi.

Ohlédneme-li se zpět, jaký byl rok 2016, zdá se, že postavil statné pilíře pro rok 2017, že rozvířil vody, ale je na čase, aby se vody zklidnily, věci začaly plynout a dělo se jich více.

Do Nového Roku bychom Vám všem chtěli popřát jen to, co sami chcete. Na nedávné přednášce Michael Vančura řekl: "Svět je jen projekce naší mysli.", tak ať je Vaše mysl klidná a úmysly čisté. Těšíme se opět v Novém Roce!